Taniec

TANIEC

KIZOMBA  (dla początkujacych , w parach ) z Izą

BACHATA  i JAZZ DLA DZIECI  z Piotrem Górskim 

ZUMBA  z Reglą 

BALET DLA DZIECI  ( początkujący , zaawansowani) z Kasią  Buczkowską


TANIEC PRZEDMAŁŻEŃSKI 
NAUKA TAŃCA DLA PAR (zajęcia indywidualne), Patryk , Piotr

JAZZ DLA DZIECI  z Piotrem Górskim

HIP HOP ( początkujący , zaawansowani) z Darią

Zajęcia taneczne dla maluchów 4-6 lat z Darią

 

Chętnych zapraszamy do zapisów i zapoznania się z harmonogramem.

Z myślą o aktywnych mamach i tatach umożliwiamy zajęcia równoległe np. sobota Jazz dla dzieci i SUPER LINE, balet oraz TRAMPOLINY DLA POCZĄTKUJĄCYCH , ZDROWY KRĘGOSŁUP LUB TRENING OBWODOWY, wspólne zajęcia na TRAMPOLINACH  ( dzieci i rodzice)

 

 

TANIEC DLA DZIECI (4-7 LAT)
Zajęcia oparte są na takich stylach tańca jak: broadway jazz, hip-hop, taniec współczesny, elementy tańca klasycznego. Podczas zajęć dzieci uczą się układów tanecznych, które to poprawiają koordynację ruchową i pamięć ruchowo-taneczną. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie. Na zajęciach będziemy kładli nacisk na różnorodność form tanecznych oraz dobrą zabawę.

JAZZ DLA DZIECI 

Cechami charakterystycznymi tańca jazzowego jest izolowanie poszczególnych części ciała, którymi porusza się w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Istotną również cechą jazzu jest improwizacja, która otwiera swobodne pole dla fantazji tanecznej. Dziś taniec jazzowy ma kilka odmian, jak na przykład latin jazz, modern jazz albo lirycal jazz. Taniec jazzowy tańczy się w luźnych strojach, najczęściej na boso, albo w miękkich butach „jazzówkach”. Technika jazzowa doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia ogólną sprawność ciała, gibkość oraz elastyczność, uczy wyrażać emocje i uczucia.

ZAJĘCIA BALETOWE DLA DZIECI
Na tych zajęciach dzieci poznają podstawy baletu – tańca klasycznego, wykonują ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, korygujące postawę, a także ćwiczenia rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową. Jako cele i efekty zajęć można wymienić m.in. poprawa płynności ruchów, gracji i wdzięku, jak również budowę umiejętności pracy w grupie i pokonanie swojej nieśmiałości. A to wszystko przy harmonijnym rozwijaniu koordynacji ruchowej  poprzez dobrą zabawę.

TANIEC PRZEDMAŁŻEŃSKI (zajęcia indywidualne)
Ślub i zabawa do białego rana to jedyna, niepowtarzalna okazja do ujawnienia rodzinie i znajomym swoich umiejętności tanecznych. Dlatego program zajęć opracowano z myślą o osobach,które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas zbliżających się ważnych wydarzeń w ich życiu. Nauczymy Was podstaw tańca w parze,prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków walca, cha cha, ”2 na 1”. Pomożemy również w przygotowaniu pierwszego tańca młodych małżonków, którym zaskoczą oni swoich gości(dobór choreografii, muzyki) Do dyspozycji mamy profesjonalnych tancerzy tańca użytkowego czy nowoczesnego. Dysponujemy bardzo dobrymi warunkami do ćwiczeń w elastycznych godzinach dopasowanych do Państwa wymagań.

 

ZUMBA
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

HIP HOP
W naszym klubie proponujemy hip hop dla dzieci jak i dla dorosłych. Na tych zajęciach nie ma sztywnych reguł i zasad, dlatego można nim pokazać wszystko co się czuje i co chce się wyrazić w danym momencie. Łączy w sobie elementy house, locking, popping, funk, a nawet jazz. To dobra zabawa i intensywny trening dla każdego.  Grupy zaawansowane uczestniczą w pokazach tanecznych , turniejach , mają wsparcie sponsorskie do zakupu stroju )